Dojazd do lotniska - VIDEO

 


Start DOJAZD
Dojazd

Parking Park&Fly
Jasionka 586
36-002 Jasionka
Dane GPS: 50.119937,22.059015

Kontakt telefoniczny: 505 317 730

TRANSPORT NA LOTNISKO JEST BEZPŁATNY!


JAK DOJECHAĆ DO PARKINGU?

Dojazd z Krakowa (A4): Jadąc autostradą A4 kierujemy się na zjazd Rzeszów Wschód/Lublin/S19, wybieramy kierunek Lublin. Na pierwszym zjeździe Port lotniczy Jasionka zjeżdżamy z trasy S19 w kierunku Port lotniczy Jasionka. Po zjeździe z trasy, na rondzie wybieramy pierwszy zjazd. Przejeżdżamy pod wiaduktem. Na drugim rondzie wybieramy drugi zjazd (obok stacji benzynowej). Dojeżdżamy do głównej drogi, na skrzyżowaniu skręcamy w prawo, następnie 10 m dalej skręcamy z wysepki w lewo (z prawej strony tablica informacyjna Park&Fly). Następnie po 100 m skręcamy w lewo, zjeżdżając w dół na plac (z lewej strony tablica informacyjna Park&Fly). Z lewej strony placu brama wjazdowa na parking oznakowana tablicą informacyjną.

UWAGA: na nasz parking dojeżdża się również zjeżdżając z A4 w kierunku Portu lotniczego Jasionka. Przy takim wyborze należy sugerować się dojazdem od strony Warszawa-Radom.

Kliknij na obrazek i oglądaj jak do nas dojechać autostradą A4

Dojazd od strony Rzeszowa: dojeżdżamy do miejscowości Jasionka. Na rondzie wybieramy pierwszy zjazd - kierunek Sokołów Małopolski. Jedziemy około 800 m. Mijamy oświetlone przejście dla pieszych, za którym na skrzyżowaniu, z wysepki, skręcamy w lewo (z prawej strony szosy tablica informacyjna). Następnie po 100 m skręcamy w lewo, zjeżdżając w dół na plac. Z lewej strony placu brama wjazdowa na parking oznakowana tablicą informacyjną.

Kliknij na obrazek i oglądaj jak do nas dojechać od strony Rzeszowa

Dojazd od strony Warszawa-Radom: w miejscowości Rudna Mała zjeżdżamy z drogi nr 9, skręcając w lewo według informacji drogowej „Jasionka Port Lotniczy”. Mijamy Port Lotniczy, kontynuujemy jazdę wzdłuż lotniska. Droga kończy się dużym rondem, na którym wybieramy drugi zjazd - kierunek Sokołów Małopolski. Jedziemy około 800 m. Mijamy oświetlone przejście dla pieszych, za którym na skrzyżowaniu, z wysepki, skręcamy w lewo (z prawej strony szosy tablica informacyjna). Następnie po 100 m skręcamy w lewo, zjeżdżając w dół na plac. Z lewej strony placu brama wjazdowa na parking oznakowana tablicą informacyjną.

Kliknij na obrazek i oglądaj jak do nas dojechać od strony Radomia

Dojazd od strony Lublina (S19): drogą szybkiego ruchu S19 dojeżdżamy do miejscowości Jasionka,zjeżdżamy z trasy nr S19 w kierunku Port lotniczy Jasionka. Na rondzie wybieramy pierwszy zjazd (obok stacji benzynowej). Dojeżdżamy do głównej drogi, na skrzyżowaniu skręcamy w prawo, następnie 10 m dalej skręcamy z wysepki w lewo (z prawej strony tablica informacyjna Park&Fly). Następnie po 100 m skręcamy w lewo, zjeżdżając w dół na plac (z lewej strony tablica informacyjna Park&Fly). Z lewej strony placu brama wjazdowa na parking oznakowana tablicą informacyjną.

Kliknij na obrazek i oglądaj jak łatwo do dojechać od strony Lublina


 

.