English (United Kingdom)Polish (Poland)Ukrainian (UA)SlovakDojazd do lotniska - VIDEO

 


Start Dojazd
Dojazd

Parking Park&Fly
Jasionka 586
36-002 Jasionka
Dane GPS: 50.119937,22.059015

Kontakt telefoniczny 24h - 505 317 730

DOJAZD NA PARKING DROGĄ ASFALTOWĄ !!!

NAJBLIŻEJ LOTNISKA PRZY GŁÓWNEJ DRODZE

DOWÓZ GRATIS


JAK DOJECHAĆ DO PARKINGU?

Dojazd z Krakowa (A4): Jadąc autostradą A4 kierujemy się na zjazd Rzeszów Wschód/Lublin/S19, wybieramy kierunek Lublin. Na pierwszym zjeździe Port lotniczy Jasionka zjeżdżamy z trasy S19 w kierunku Port lotniczy Jasionka. Dojeżdżamy do głównej drogi (na wprost tablica informacyjna Park&Fly), na skrzyżowaniu skręcamy w prawo, następnie 10 m dalej skręcamy z wysepki w lewo (z prawej strony tablica informacyjna Park&Fly). Następnie po 100 m skręcamy w lewo, zjeżdżając w dół na plac (z lewej strony tablica informacyjna Park&Fly). Z lewej strony placu brama wjazdowa na parking oznakowana tablicą informacyjną.

Kliknij na obrazek i oglądaj jak do nas dojechać autostradą A4

Dojazd od strony Rzeszowa: dojeżdżamy do miejscowości Jasionka, na pierwszym skrzyżowaniu nie skręcamy w kierunku portu lotniczego. Jedziemy dalej prosto 700 m drogą nr 19. Mijamy oświetlone przejście dla pieszych, za którym na skrzyżowaniu skręcamy w lewo (z prawej strony szosy tablica informacyjna). Następnie po 100 m skręcamy w lewo, zjeżdżając w dół na plac. Z lewej strony placu brama wjazdowa na parking oznakowana tablicą informacyjną.

Kliknij na obrazek i oglądaj jak do nas dojechać od strony Rzeszowa

Dojazd od strony Warszawa-Radom: w miejscowości Rudna Mała zjeżdżamy z drogi nr 9, skręcając w lewo według informacji drogowej „Jasionka Port Lotniczy”. Mijamy Port Lotniczy i dojeżdżamy do skrzyżowania z drogą nr 19. Skręcamy w lewo; kierunek Lublin.Mijamy oświetlone przejście dla pieszych, za którym na skrzyżowaniu skręcamy w lewo (z prawej strony szosy tablica informacyjna). Następnie po 100 m skręcamy w lewo, zjeżdżając w dół na plac. Z lewej strony placu brama wjazdowa na parking oznakowana tablicą informacyjną.

Kliknij na obrazek i oglądaj jak do nas dojechać od strony Radomia

Dojazd od strony Lublina (S19): drogą szybkiego ruchu S19 dojeżdżamy do miejscowości Jasionka,zjeżdżamy z trasy nr S19 w kierunku Port lotniczy Jasionka. Dojeżdżamy do głównej drogi, na skrzyżowaniu skręcamy w prawo, następnie 10 m dalej skręcamy z wysepki w lewo (z prawej strony tablica informacyjna Park&Fly). Następnie po 100 m skręcamy w lewo, zjeżdżając w dół na plac (z lewej strony tablica informacyjna Park&Fly). Z lewej strony placu brama wjazdowa na parking oznakowana tablicą informacyjną.

Kliknij na obrazek i oglądaj jak łatwo do dojechać od strony Lublina


 

.